La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1556 Culés

4

Xaviego jest mi zwyczajnie szkoda, ma chyba najgorszy skład od jakiś 20 lat

0

@Cwaniak4 od Enrique każdy kolejny trener ma gorszy skład. Najpierw był Valverde, który stracił tuż przed rozpoczęciem sezonu Neymara, a wzmocnienia jakie przyszły nie poprawiły jakości, potem Setien objął kadrę, a obejmując ją stracił Suareza + resztę piłkarzy miał starszych niż Valverde i po Liverpoolu w nastawieniu nazwijmy to "nie topowym". Koeman objął drużynę i stracił Suareza na dobre, Vidala i Raktica (którzy szokująco ale zapewne w kolejnym sezonie nie wypadliby gorzej niż to co było), a potem stracił Messiego i Griezmanna (Francuz zawodził mega, ale widzimy jak gra nasz atak). Xavi ma mniej więcej to samo co Koeman w tym sezonie - może nieco więcej urazów, ale też doszedł Ferran i Alves.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?