La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

2

Z artykułu ,,Trzech piłkarzy Barcelony wyjeżdża na zgrupowania reprezentacji narodowych" dowiedziałem się że będziemy pauzować tzn. cała La Liga, tak? No ale zaraz, skoro są eliminacje w Ameryce Południowej to wygląda na to że inne ligi też muszą pauzować? No dobrze, a przecież jak jest rozgrywany Puchar narodów Afryki to z tego powodu nie są wstrzymywane rozgrywki ligowe. To jest jakieś dziwne. Nie przypominam sobie czegoś takiego w styczniu?

0

@FCBparasiempre Mogę się mylić ale to jest chyba oficjalna przerwa reprezentacyjna w Azji chyba też coś będą grać.

konto usunięte

0

@FCBparasiempre No, a do tego dochodzą zawodnicy z obu Ameryk, jeszcze ci z covidem i kluby nie mają kim grać.

0

@Criss18Barca Nawet jeśli oficjalna to widze że jedne ligi grają(np. belgijska) a inne nie grają! Gdzie tu sens?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?