La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1302 Culés

6

Ale fajnie jakby tak Morata nam pozamykał japy jak kiedyś Paulinho

2

@Cwaniak4 tu nie będzie zakończenia jeśli tak zrobi bo to jest topowy napastnik.

12

@Cwaniak4 przecież on z miejsca będzie dawał najwięcej w ofensywie :) można się z niego śmiać ale taki Brait, De Jong czy Depay nie mają do niego podjazdu.

1

@Hubsao Też jestem tego samego zdania

3

@Hubsao Depay nie ma podjazdu? Toż to miał być lider po odejściu Messiego :D

2

@HighestInTheRoom typowo :D straszny zjazd zaliczył

1

@HighestInTheRoom @Hubsao "Depay nie mają do niego podjazdu"
Ja rozumiem wiele, ale zestawianie Morata i Depay w jednym zdaniu i jeszcze ze wskazaniem na tego pierwszego to już trochę przesada

konto usunięte

0

@Cwaniak4 29 występów w tym sezonie, 8 bramek. Taa, pozamyka

0

0

@Amigo_Blanco Chyba pomyliły ci się nicki :D

0

@Image Napisałem że fajnie by było ale osobiście też w to wątpie ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?