La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1243 Culés

2

Myślałem, że po "DESTINY 2" ciężko będzie mi znaleźć grę, gdzie strzelanie jest tak zayebiście fajne...aż skusiłem się za 50 zł w PStore na zakup "RAGE 2"...
Kurde, ale to jest dobre!
Filmik to tylko część możliwości, jakie daje nam gra, bo zdolności jest masa, do tego można siąść za sterami różnych wozów pancernych, dronów, mechów czy niszczyć konwoje...
Jest co robić, mimo, że na początku wydaje się zbyt prosto i monotonnie, ale tak nie jest :)
Piszę to po 20 godzinach gry, a nie wiem czy połowę mam za sobą.
Wciąga maksymalnie...przynajmniej mnie i uważam, że gra jest naprawdę dobra (zwłaszcza wymiana ognia) :)

https://streamable.com/xm893l

1

@norbi77 Aż mi się Bulletstorm przypomniał, również bardzo przyjemny i mięsisty system walki.

1

@marcin62 Najlepsze jest to, że nie jest to "młócka" irytująca. Czasami bywa ciężko, ale nie wku****jąco :)
I takie coś lubię :)
"Bulletstorm" mam w bibliotece...kurde, zupełnie o niej zapomniałem :P

0

@norbi77 Ogrywaj jak najszybciej, świetna zabawa. :D

0

@marcin62 Chce najpierw skończyć "Rage 2", bo czekam na "Elden Ring", ale każda strzelanka to miła odskocznia od machania mieczem i na bank ja zainstaluję jako następną :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?