La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

konto usunięte

0

Wyskoczyła mi reklama siłowni i fitness -60% ceny i hasło przewodnie "Zadbaj o swoją odporność"

Zaraz zaraz... Przecież siłownię zamykali z powodu zarazy, który jest objawem słabej odporności :D

2

@Naturopata Czekaj, covid jest objawem słabej odporności?
Wow, chyba mamy zwycięzcę najlepszego żartu :)

konto usunięte

1

@macio_944 no rejczel, to raczej Ty go wygrałeś tym pytaniem :D

konto usunięte

1

@macio_944 No to chyba jasne, że jest objawem słabej odporności (chyba, że bardzo rzadko problemów genetycznych)

1

@NicoGonzalez Potrafi zaatakować bardzo silny organizm. Więc dlaczego uważacie, że jest objawem słabej odporności?

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Naturopata Czyli wystarczy dbać o odporność i nigdy nie dojdzie do epidemii? To po co była walka np. z ebolą w Afryce jak można im było powiedzieć żeby jedli dużo witamin, ćwiczyli i będzie sytuacja opanowana :) Wiadomo, że dbanie o odporność jest kluczowe w unikaniu groźnych chorób oraz w utrzymania dobrej jakości życie ale nie zatrzyma wirusów i innych "rzeczy" przed mutacjami które mogą ominąć naszą obronę.

konto usunięte

1

@fcbarcafan19 Twoje pytanie jest bardzo skomplikowane, ponieważ ma ono aspekty zdrowotne, jak i medialne. Zostawie natomiast aspekty medialne i propagandowe, bo mam nadzieję, że pamiętasz jak mówili "SARS nas zabije", "Zika nas zabije", "Ebola nas zabije" itd. Obecnie jest to samo i współczynnik umieralności przez tego wirusa to poniżej 1% z czego większość to osoby powyżej 60-70 roku życia.
W kwestii zdrowotnej sprawa jest wygląda tak, że istotnie nie jesteśmy w stanie walczyć z zarazkami, ponieważ są one wszędzie i sami też jesteśmy z nich zbudowani, więc są nam potrzebne. Problem polega na tym, że ignoruje się temat odporności, czyli układu limfatycznego. Sam sprawdź za co odpowiada ten układ, a później zapytaj dlaczego się o nim nie mówi nigdy.

konto usunięte

0

@macio_944 Zdefiniuj "bardzo silny organizm". Każdy wirus potrafi taki organizm zaatakować. Pytanie czy ten atak się uda.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?