- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1391 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1391 Culés
0
Wyskoczyła mi reklama siłowni i fitness -60% ceny i hasło przewodnie "Zadbaj o swoją odporność"
Zaraz zaraz... Przecież siłownię zamykali z powodu zarazy, który jest objawem słabej odporności :D
2
@Naturopata Czekaj, covid jest objawem słabej odporności?
Wow, chyba mamy zwycięzcę najlepszego żartu :)
1
@macio_944 no rejczel, to raczej Ty go wygrałeś tym pytaniem :D
1
@macio_944 No to chyba jasne, że jest objawem słabej odporności (chyba, że bardzo rzadko problemów genetycznych)
1
@NicoGonzalez Potrafi zaatakować bardzo silny organizm. Więc dlaczego uważacie, że jest objawem słabej odporności?
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Naturopata Czyli wystarczy dbać o odporność i nigdy nie dojdzie do epidemii? To po co była walka np. z ebolą w Afryce jak można im było powiedzieć żeby jedli dużo witamin, ćwiczyli i będzie sytuacja opanowana :) Wiadomo, że dbanie o odporność jest kluczowe w unikaniu groźnych chorób oraz w utrzymania dobrej jakości życie ale nie zatrzyma wirusów i innych "rzeczy" przed mutacjami które mogą ominąć naszą obronę.
1
@fcbarcafan19 Twoje pytanie jest bardzo skomplikowane, ponieważ ma ono aspekty zdrowotne, jak i medialne. Zostawie natomiast aspekty medialne i propagandowe, bo mam nadzieję, że pamiętasz jak mówili "SARS nas zabije", "Zika nas zabije", "Ebola nas zabije" itd. Obecnie jest to samo i współczynnik umieralności przez tego wirusa to poniżej 1% z czego większość to osoby powyżej 60-70 roku życia.
W kwestii zdrowotnej sprawa jest wygląda tak, że istotnie nie jesteśmy w stanie walczyć z zarazkami, ponieważ są one wszędzie i sami też jesteśmy z nich zbudowani, więc są nam potrzebne. Problem polega na tym, że ignoruje się temat odporności, czyli układu limfatycznego. Sam sprawdź za co odpowiada ten układ, a później zapytaj dlaczego się o nim nie mówi nigdy.
0
@macio_944 Zdefiniuj "bardzo silny organizm". Każdy wirus potrafi taki organizm zaatakować. Pytanie czy ten atak się uda.