La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1397 Culés

4

Ameryka zblaźniła się całkowicie w Afganistanie w ubiegłym roku. Informacje wywiadu USA były całkowicie sprzeczne z istniejącym stanem rzeczy, w ogóle nie przewidzieli, że Talibowie mogą tak szybko dojść do Kabulu.
Nie jestem tego pewny, ale możliwy jest scenariusz, że USA nie chcą popełnić po raz kolejny takiego błędu i na wszelki wypadek woli na czas ściągnąć do siebie swoich obywateli, dyplomatów itd. z Ukrainy. A skoro robi tak USA to i inne kraje zaczynają robić to samo. Wydaje mi się, że sama Ukraina, paradoksalnie, zachowuje największy spokój w całej tej sytuacji.

0

@barcelonaLM Bo Ukraina pomimo tego że cała polityka wewnętrzna jest bazowana na nienawiści Rosji wie ... że im dłużej USA i Europa brnie w to fake info i oczywistą propagandę tym gorzej dla Ukrainy która i tak jest na granicy upadku. Ale USA ma wszystko gdzieś ... najważniejsze jest to żeby wywrzeć presję na Niemcach żeby zrezygnowali z Nord Stream 2 ( realnie mówiąc raczej ograniczyli "pobór" ) bo się to po prostu Amerykanom nie opłaca ...
Paskudna, bezwzględna polityka USA i polityka wewnętrzna partii rządzącej ( okradającej państwo w masztabach których nigdy nikt nie widział) w Ukrainie doprowadzi do tego że ludzie zaczną na Ukrainie umierać z głodu ...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?