La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1556 Culés

1

Nie ma to jak podroz w ferie w weekend z Zakopca do Warszawy. Można by w Alpy zajechać w tym czasie.

0

@Przemek2323 To czemu nie w Alpy?

3

@BorzyKrzys za słabo jeździmy na nartach

1

@Przemek2323 To bzdura, w Alpach są lepsze warunki to nauki jazdy niż w Polsce.

0

@MysticCat tak,ale przy mojej technice jestem zmęczony po 2 godzinach jazdy. Bez sensu tyle jechac na takie krótkie jazdy. Poza tym dzieci w szkółce, to zawsze lepiej w Polsce

0

@Przemek2323 A tak z ciekawości, ile h jechałeś z Zakopanego do wwa wczoraj?

0

@MysticCat ciężko dokładnie policzyć,bo z przerwami na tankowanie,szybki obiad itp. Ale łącznie od 11 do 21:30, z czego samej jazdy pewnie było z 8,5 godziny. Czyli ponad 3 godziny stania w korkach. W Alpy nie jeździłem, ale jak wrzuciłem trasę z Warszawy w Alpy niemieckie,to wyszło właśnie 10,5 h. Austria to chyba jeszcze mniej.

0

@Przemek2323 No właśnie, a mówisz ze bez sensu jechać. Skoro do Austrii jedzie się tyle samo co do Zakopanego to gdzie tu logika :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?