La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1811 Culés

2

Były skoczek jasno stwierdza, że Piotr dostał podmuch w plecy na progu, a ludzie tutaj tego nie dostrzegają. Prędzej Dawid gorzej skoczył.

Jest potencjał na drugą serię.
Kamil musi powtórzyć, Piotr dostać dobre warunki, Paweł także powtórzyć a Dawid poprawić się.

2

@michal26 A reszta skoczków musi spaść z progu :)

Skończmy z tym "wciąż mamy matematyczne szanse" w każdej dyscyplinie...

0

@michal26 Dawid nie oddał najlepszego skoku, ale tam pech polegał na tym, że w trakcie jego próby wiatr odkręcił - tylko jak wieje pod narty na dole to niewiele daje jak wcześniej było średnio.

0

@JimMorrisonFCB Przecież do medalu mamy 20 pkt..

0

@mekston Dokładnie.

0

@michal26 Ale pozostałe drużyny mają skoczków, którzy są w lepszej formie niż Żyła i Kubacki.

0

@JimMorrisonFCB no to zobaczymy. Nie odbierałbym szans w TAKIM konkursie. Przy bezwietrznej jak najbardziej.

0

@michal26 To prawda, jeszcze różnie może być, ale wolę się nie nastawiać na cuda.

0

@JimMorrisonFCB ja też się nie nastawiam. Raczej będzie 5-6 miejsce. Jednak nie można pisać, że bez szans na medal.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?