La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 893 Culés

5

Pojawia się sporo opinii odnośnie wczorajszej gry Messiego w meczu PSG - Real Madryt.

Jeśli chodzi o moje zdanie, to Messi nie zagrał jakoś źle, bo faktycznie nakręcił kilka bardzo groźnych okazji bramkowych, miał kilka dobrych dryblingów, które dały szansę jakimś fajnym akcjom i gdyby strzelił tego karnego, to obraz jego gry wyglądałby o wiele lepiej. Po prostu zagrał mocno poniżej oczekiwań kibiców i widać, że nie ma tej iskry w oku jaką miał w Barcelonie.

Podkreślam: nie twierdzę że był to jego dobry mecz, bo wiemy wszyscy na co go stać, po prostu uważam, że nie był to jakiś baaardzo słaby mecz, gdzie nie zrobił nic. Inni topowi zawodnicy rozgrywający takie zawody jak wczoraj Leo nie byliby tak surowo oceniani, ale to też wynika z poprzeczki jaką Leo zawiesił w ostatnich 15 latach. Mógł zrobić więcej co nie oznacza, że nie nie zrobił nic.

#niktniepytał #aletotydzwonisz

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?