La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1506 Culés

konto usunięte

2

Może kontrowersyjnie, ale nie rozumiem trochę tego płaczu o mecz Bayernu z Salzburgiem. Tak szczerze, jak dużo Inter pokazał dotychczas w lidze mistrzów czy nawet w poprzeć dwóch latach, by się tak burzyć? Rozumiem jakby ktoś otwarcie powiedział, że chce zobaczyć dwie duże marki naprzeciw siebie, ale przez widowisko? Inter od lat w rozgrywkach europejskich jest drużyną w żaden sposób nie powiązaną z tym Interem świetnie radzącym sobie w lidze. Salzburg pokazał choćby swój poziom wyrzucając z tych rozgrywek obecnie drugą drużynę La Ligi. Pod względem widowiska oba mecze mają podobny potencjał, przy czym sama obecność Roberta przechyla szalę, ale nie jest jedynym argumentem za. Do ostatniej minuty potrafili wzbudzić lęk Bayernu, Napoli, Sevilli, Liverpoolu czy Atletico w ostatnich latach, a tutaj robi się z nich drużynę - sensację, która zgubiła się po drodze.

1

@Khajio masz do wyboru mecz ktory będzie wyrównany z dobrymi dwiema drużynami (Inter Liverpool) kontra Bayern vs Salzburg gdzie będzie powtorka z meczu City Sporting. Dla mnie wybór jest prosty

konto usunięte

1

@FCBMati10 No to zadam pytanie jeszcze raz. Dlaczego mecz Interu ma być wyrównany, a Salzburga jednostronny? Co Włosi pokazali w tej edycji, aby tak sądzić? Co pokazali w ogóle w ostatnich latach? Bayern już grał ostatnio z Salzburgiem i były to jedne z najlepszych meczów kolejki w lidze mistrzów. Dlaczego teraz ma być inaczej? Dlaczego Inter, który dostał od rezerwowej Barcelony z Aleną i Emersonem na czele w łeb kilka lat temu, odpadli i odstawali na tle Realu i Monchengladbach rok temu i w tej edycji zapewnili sobie awans po porażkach z Realem dzięki Szeryfowi z Rumuni, teraz ma zagrać jak nigdy? Inter nie jest żadnym, absolutnie żadnym gwarantem dobrego meczu.

0

@Khajio ale ty wiesz ze nigdy nie ma pewności jaki mecz będzie? Ile razy był hit Premier League a okazywał się nudny? Nie chce mi się kłócić o taką pierdołe ale drażni mnie wciskanie na siłę tego Bayernu gdzie się tylko da, poza tym lepiej dla mnie zapowiada się mecz drugiej drużyny Serie A z drugim zespołem w Anglii, po prostu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?