- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1506 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
18
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Lanosss
11
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
13 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1506 Culés
2
Może kontrowersyjnie, ale nie rozumiem trochę tego płaczu o mecz Bayernu z Salzburgiem. Tak szczerze, jak dużo Inter pokazał dotychczas w lidze mistrzów czy nawet w poprzeć dwóch latach, by się tak burzyć? Rozumiem jakby ktoś otwarcie powiedział, że chce zobaczyć dwie duże marki naprzeciw siebie, ale przez widowisko? Inter od lat w rozgrywkach europejskich jest drużyną w żaden sposób nie powiązaną z tym Interem świetnie radzącym sobie w lidze. Salzburg pokazał choćby swój poziom wyrzucając z tych rozgrywek obecnie drugą drużynę La Ligi. Pod względem widowiska oba mecze mają podobny potencjał, przy czym sama obecność Roberta przechyla szalę, ale nie jest jedynym argumentem za. Do ostatniej minuty potrafili wzbudzić lęk Bayernu, Napoli, Sevilli, Liverpoolu czy Atletico w ostatnich latach, a tutaj robi się z nich drużynę - sensację, która zgubiła się po drodze.
1
@Khajio masz do wyboru mecz ktory będzie wyrównany z dobrymi dwiema drużynami (Inter Liverpool) kontra Bayern vs Salzburg gdzie będzie powtorka z meczu City Sporting. Dla mnie wybór jest prosty
1
@FCBMati10 No to zadam pytanie jeszcze raz. Dlaczego mecz Interu ma być wyrównany, a Salzburga jednostronny? Co Włosi pokazali w tej edycji, aby tak sądzić? Co pokazali w ogóle w ostatnich latach? Bayern już grał ostatnio z Salzburgiem i były to jedne z najlepszych meczów kolejki w lidze mistrzów. Dlaczego teraz ma być inaczej? Dlaczego Inter, który dostał od rezerwowej Barcelony z Aleną i Emersonem na czele w łeb kilka lat temu, odpadli i odstawali na tle Realu i Monchengladbach rok temu i w tej edycji zapewnili sobie awans po porażkach z Realem dzięki Szeryfowi z Rumuni, teraz ma zagrać jak nigdy? Inter nie jest żadnym, absolutnie żadnym gwarantem dobrego meczu.
0
@Khajio ale ty wiesz ze nigdy nie ma pewności jaki mecz będzie? Ile razy był hit Premier League a okazywał się nudny? Nie chce mi się kłócić o taką pierdołe ale drażni mnie wciskanie na siłę tego Bayernu gdzie się tylko da, poza tym lepiej dla mnie zapowiada się mecz drugiej drużyny Serie A z drugim zespołem w Anglii, po prostu