La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1094 Culés

4

Ależ wy jesteście w dużej liczbie panikarze. Tak wygląda danie czasu na budowanie drużyny? Już pomijam, że można jeszcze spokojnie wygrać, ale to się tyczy całego sezonu. Dobry mecz - wszyscy top, słaby mecz - wszyscy out.

0

@arasz1819 Bo tu jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz

1

@arasz1819 Ja tutaj w porównaniu tego co widziałem za Koemana, widzę dużo pozytywów i nadzieja rośnie...

0

@arasz1819 No ale przecież, to jest tu normalne z tym TOP i out xD

1

@arasz1819 ale ty masz problem w tym, że ludzie w meczu pucharowym oczekują wygranej?

0

@PatrychoO czyli co? budujemy drużynę, ale w jakimś tam meczu mamy wygrać, bo co? To nie na tym rzecz polega. Widać, że nie znasz Barcy naprawdę słabej.

0

@arasz1819 co to znaczy, że nie znam Barcy naprawdę słabej? xD

0

@PatrychoO to, ze wydaje Ci się, że niby dajesz czas na odbudowę, a jednocześnie ciągle wymagasz czegoś. Z takim podejściem za chwile bedzie Xavi out.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?