La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 985 Culés

konto usunięte

0

Czy jesteś szczęśliwy, że Reverter odszedł z Barçy?



Z perspektywy Barcelony tak.

Czyli Reverter był kozakiem a teraz Tebas się cieszy że nie będzie takiego co otworzy oczy Laporcie na te jego lewe umowy.

0

@Emhyr Niech wraca do swoich pralek ten Reverter, bo jeszcze trochę to Zygmunt Chajzer z Vanishem by reklamował Barcelonę xD

0

@Emhyr to jak to wkoncu, dobrze czy nie dobrze?

0

@Emhyr Alemany, Reverter i kto tam jeszcze top, a Lapi to imbecyl, który nie wie co się dzieje i słucha Tebasa i Pereza. Na szczęście odbudowa Barcy pójdzie na konto Laporty i ludzie za jakiś czas przestaną mu umniejszać i żyć złudzeniami, że ktoś inny rządzi.

konto usunięte

0

@bartekvisca Moim zdaniem dobrze ze strony Tebasa bo Barca traci ogarniętego człowieka.

konto usunięte

3

@arasz1819 Laporta jest prawnikiem i oczywiście jakąś wiedzę posiada ale przecież nie jest wszechwiedzący i od tego ma ludzi na różnych szczeblach. Jak jesteś szefem firmy to też przecież nie wiesz wszystkiego i zatrudniasz ludzi od spraw zarządzania itd. Myślę że Laporta nie posiada tak ogromnej wiedzy od spraw finansów jak Reverter za to ma wiedzę od innych spraw.

0

@Emhyr No i ja to samo zawsze powtarzam, ale ludzie zapominają, że końcową odpowiedzialność bierze prezydent. Laporta potrafił się otaczać dobrymi doradcami więc skoro uznał, że Reverter nie do końca spełnia oczekiwania to się rozstali. Dlaczego akurat ma to być na niekorzyść naszą? Zajmie jego miejsce Alemany, albo ktoś podobny i tyle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?