- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 985 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 985 Culés
0
Czy jesteś szczęśliwy, że Reverter odszedł z Barçy?
Z perspektywy Barcelony tak.
Czyli Reverter był kozakiem a teraz Tebas się cieszy że nie będzie takiego co otworzy oczy Laporcie na te jego lewe umowy.
0
@Emhyr Niech wraca do swoich pralek ten Reverter, bo jeszcze trochę to Zygmunt Chajzer z Vanishem by reklamował Barcelonę xD
0
@Emhyr to jak to wkoncu, dobrze czy nie dobrze?
0
@Emhyr Alemany, Reverter i kto tam jeszcze top, a Lapi to imbecyl, który nie wie co się dzieje i słucha Tebasa i Pereza. Na szczęście odbudowa Barcy pójdzie na konto Laporty i ludzie za jakiś czas przestaną mu umniejszać i żyć złudzeniami, że ktoś inny rządzi.
0
@bartekvisca Moim zdaniem dobrze ze strony Tebasa bo Barca traci ogarniętego człowieka.
3
@arasz1819 Laporta jest prawnikiem i oczywiście jakąś wiedzę posiada ale przecież nie jest wszechwiedzący i od tego ma ludzi na różnych szczeblach. Jak jesteś szefem firmy to też przecież nie wiesz wszystkiego i zatrudniasz ludzi od spraw zarządzania itd. Myślę że Laporta nie posiada tak ogromnej wiedzy od spraw finansów jak Reverter za to ma wiedzę od innych spraw.
0
@Emhyr No i ja to samo zawsze powtarzam, ale ludzie zapominają, że końcową odpowiedzialność bierze prezydent. Laporta potrafił się otaczać dobrymi doradcami więc skoro uznał, że Reverter nie do końca spełnia oczekiwania to się rozstali. Dlaczego akurat ma to być na niekorzyść naszą? Zajmie jego miejsce Alemany, albo ktoś podobny i tyle.