La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1528 Culés

1

To już raczej ostatni taniec Puiqa w Barcelonie, bo skoro teraz prawie w cale nie gra, to co dopiero będzie w następnym sezonie, kiedy dojdą nowi zawodnicy. Dziś jest w kolejce do gry za Gavim, Nico, Pedrim, De Jongiem, Busim, a jeśli dojdzie jeszcze jeden lub dwóch piłkarzy kupionych do tej listy, to kiedy dostanie szasnę gry? Chyba tylko na treningu. Skoro nawet przy Xavim grzeje ławkę, to już naprawdę chyba zdaje sobie sprawę, że czas pójść do innego klubu i popkać systematycznie w piłkę, no bo same ujęcia na social media to raczej za mało, na bycie piłkarzem Barcelony.


konto usunięte

1

@Pilka_jest_okragla Ale wiesz że jemu nie zależy na graniu tylko po prostu byciu w Barcelonie? Jakby mu zależało to już by dawno odszedł.

0

@Emhyr Bycie - i to w końcu musi się znudzić.

0

@Pilka_jest_okragla puig ma, umowe do 2023 I do tego czasu zostanie. Pilka raczej I tak malo go obchodzi juz.

0

@Pilka_jest_okragla o no nie wiem nie wiem Puig ma się dobrze;)

0

@Pilka_jest_okragla Już samo danie kontraktów młodym znacznie utrudni mu sprawę bo Xavi nie będzie musiał liczyć czy nie ma za dużo dzieciaków na murawie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?