La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1457 Culés

11

Warte udostępnienia.

6

@IronSanHybrid Rychu jak zwykle, rigcz w najczystszej postaci

konto usunięte

11

@IronSanHybrid spoko post, ale dla takich osób trzeba organizować oddzielne grupy, czy to taneczne, czy też zajęciowe, bo tak jak w szkole, nauczyciele dostosowują poziom do najsłabszych, a co za tym idzie ci bardziej zdolni po prostu się marnują. Nie widziałem problemu w tym, jak w liceum robiliśmy test znajomości języka angielskiego i klasa została podzielona na mniej i bardziej zaawansowaną. W gimnazjum miałem w klasie dziewczynę z zespołem Downa i po prostu nie szło prowadzić zajęć, bo prowadzący był głównie zaabsorbowany tą osobą.

0

@Kurkmen xD tyle Ci napisze. Właśnie potrzeba integracji bo z relacji zdrowy- niepełnosprawny korzystają obie strony, a może nawet bardziej ta zdrowa. Serio jak od czasu do czasu ktoś tak jak w poście potańczy z osoba z downem to zaniży swój poziom? XD

Weź czasem przeczytaj nagłos to co piszesz, bo to jakieś bzdury totalne.

Kiedyś były zakłady pracy zwane „spółdzielniami inwalidzkimi” gdzie zdrowi pracowali razem z niepełnosprawnymi i było ok. Zakład funkcjonował i przynosił zyski… Teraz lepsza segregacja, bo jeszcze dzieci będą się pytały co jest temu drugiemu i zdrowi na tym stracą.

konto usunięte

0

@IronSanHybrid jakie bzdury? Miałem w klasie dziewczynę z zespołem Downa i nauczyciel nie mógł prowadzić zajęć, bo był zajęty tą osobą. Życie to nie film, że wszyscy są równi. Coś co chyba się odkleiło pod sufitem, jeśli dla 1 osoby ma dostosowywać się cała klasa/grupa.

konto usunięte

1

@IronSanHybrid jeśli taka osoba może na równi współgrać z grupą to nie ma problemu, ale jeśli od nich odstaje to po to się tworzy poziomy.

0

@Kurkmen Bez wycieczek personalnych nie można? Yhym za trudno i Ty o poziomach?

konto usunięte

0

@IronSanHybrid traktuj sobie to jak chcesz. Ja nie optuję za żadnym wykluczeniem, ja tylko piszę że dla 1/2 osób nie należy dostosowywać grupy do poziomu, które reprezentują te osoby. Troszkę za bardzo poprawność ludziom wjeżdża na głowę.

0

@Kurkmen Zostań przy swoim, ja straciłem ochotę ma dyskusje z Tobą. Pozdrawiam.

konto usunięte

1

@IronSanHybrid ja tym bardziej z tobą, bo równości nigdy nie było i nigdy nie będzie.

konto usunięte

2

@IronSanHybrid Integracja w szkole i na wycieczkach powinna być. Jednak zajęcia typu taniec, siatkowa, kosz czy piłka nożna w drużynach szkolnych powinna być w osobnych kategoriach nie mówiąc już o pozaszkolnych. Inna sprawa to zwykły wf, gdzie każdy powinien móc w nim uczestniczyć

konto usunięte

1

@IronSanHybrid Nikt ich nie wyklucza, ale zawsze są dwie strony medalu. Mówisz o pozytywach i jak najbardziej je rozumiem, ale są też negatywne strony tego wszystkiego.

konto usunięte

1

@Kurkmen chlop jak sie ze mna kłócił na discordzie to zrobil sobie jak to on mowi wycieczke personalna w strone mojej żony ( zupelnie bez powodu ), ale Ciebie bedzie pouczał xD hit i piekny pokaz hipokryzji

konto usunięte

0

@Rust_Cohle gość z tych, którzy myślą, że zawsze mają rację. Nie odniósł się do tego co napisałem tylko skwitował, żebym czytał te głupoty które piszę. No słabo, jeśli wjeżdża się na bliskich.

konto usunięte

1

@Kurkmen dno i tyle.
Niżej sie upasc juz nie da.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?