- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1084 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1084 Culés
1
Lepiej zatankujcie auto. Z dobrego źródła wiem, że zatrzymali sprzedaż dla hurtu i niedługo na stacjach nie będzie paliwa.
0
@kuz okej, dzisiaj pojadę
0
@kuz lepiej wybierzcie pieniądze z banku.
0
@Naturopata po co?
0
@Naturopata @against_modern_football piniążki z banku to już 3 lata temu należało wyjąć
0
@UbranyNaBialo ale powiedz w jakim celu wyciągać pieniążki z banku i trzymać je w skarpecie?
0
@against_modern_football Nie trzymać ich w ogóle. Zainwestować, bo tracą wartość w ekspresowym tempie, a przez to co się dzieje może być gorzej. Istnieje prawdopodobieństwo, że w przyszłym roku Twoje sto tysięcy złotych na koncie będzie warte tyle ile obecnie 50 tysięcy i tak dalej. Nie przewidzisz co się stanie, ale wszystko wróży, że posiadanie gotówki jest kiepskim pomysłem
0
@UbranyNaBialo Ok to jest sensowne, żeby część swoich oszczędności inwestować, bo już spodziewałem się odpowiedzi że wypłacać piniondze bo bank zabierze na wojne
0
@against_modern_football bank zabierze gdy już będzie tylko płatność kartą. Wtedy można spokojnie nazwać siebie niewolnikiem all inclusive. W takich czasach trzeba inwestować pieniądze w nieruchomości, działki i żywność.