La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1527 Culés

konto usunięte

7

"Niemcy nie będą dostarczać broni na Ukrainę - przekazał federalny minister gospodarki Robert Habeck. Jednocześnie Habeck podkreślił, że dostawy energii do Niemiec są bezpieczne."



zawsze potrafili zadbać przede wszystkim o siebie i zawsze na tym świetnie wychodzili

6

@MESSIah16 Nie cierpię ich jak cholera ale jedno trzeba im przyznać - nie kierują się honorem a zdrowym rozsądkiem i dobrze sami na tym wychodzą, z pokiereszowanym wizerunkiem ale jednak

2

@MESSIah16 Wojna to inny sposób prowadzenia polityki. Polityka zaś to często biznes. Tak więc Niemcy mając na wadze swoje interesy i niewiele dla nich warte wolność oraz pokój na Ukrainie wybiorą ochronę swoich interesów. Nie ma sensu wplatać w politykę emocji - to dobre dla nierozumiejących wielkiej polityki ignorantów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?