- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 748 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 748 Culés
21
Podobno Ukraina potwierdziła podwyższone promieniowanie, bo Rosjanie wpadli na genialny pomysł, by ostrzeliwać składowisko odpadów radioaktywnych :D
Ale ofc podwyższone promieniowanie absolutnie nie zagraża o czym pisał już @barcelonaLM poniżej. Aczkolwiek oni są po prostu po***ni, skoro strzelają w pobliżu takich odpadów.
18
@macio_944 mam nieodparte wrażenie, ze Ruscy od czasów ZSRR się nie zmienili xD
1
@macio_944 Jeżeli te odczyty są prawidłowe, to by zanotować taki wzrost wystarczyło, że się Rosjanie przejechali po Czarnobylu, nawet nie musieli strzelać.
14
@michal26 Już pisałem dzisiaj: dla mnie to prawdopodobnie najgorszy kraj w historii... chłodny, bezwzględny, nie mający za krzty godności i honoru wrzód na tyłku.
7
@macio_944 No i dodajmy, że jest to kraj nieokrzesany. Zacofany. Takie typowe kacapy.
Ja sądzilem, że naprawdę się zmienili przez te lata. Gospodarczo tez się odbili od dna, ale ostatnie dni pokazują, że to zwykle kacapt. Oby się przejechali na tej Ukrainie. Życzę im wszystkiego najgorszego.
5
@macio_944 Przeklejam jeszcze raz tutaj swój post, żeby był w miarę komplet informacji.
65k nanosivertów. To coś koło 0.006 roentgena na godzinę. Zagrożenie prawie żadne. Jedynie mały kłopot miejscowy. Nawet jak rozniesie wiatr, to nic strasznego się nie stanie.
Dla przypomnienia:
Jak Czarnobyl strzelił to wydobywało się 5 R/S. Tutaj mamy 0.006 R/H.
Sytuacja w Polsce jest stabilna, a wiatr wieje - o ironio - na Białoruś.
https://www.gov.pl/web/paa/sytuacja-radiacyjna
Najprawdopodobniej te wyniki to jednak manipulacja, jak twierdzą Napromieniowani.pl
https://pbs.twimg.com/media/FMZpGFzXIAMt4OI?format=png&name=small