La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 765 Culés

konto usunięte

0

Łatwiej jest się bronić czy atakować obce terytorium?

0

@BombowiecKrawczyk zależy od terytorium

konto usunięte

3

@BombowiecKrawczyk bronic, przy ataku zawsze sie odsłaniasz

0

@BombowiecKrawczyk Spójrz na `agresorów` jak sobie radzili w ostatnich konfliktach.

konto usunięte

0

@MarioVeB! Ja zawsze atakuje z podwójną gardą

1

@BombowiecKrawczyk Agresorzy na ogół mają więcej strat od obrońców

2

@BombowiecKrawczyk Wiadomo, że jak sektor masz zajęty i się bronisz. To możesz szybko się tam zrespić.

konto usunięte

1

@Rust_Cohle i tego uczysz @MesQueUnClub96 ?

konto usunięte

1

@MarioVeB! Jego to sie niczego juz nie da nauczyć.
Antytalent.
Ale z toba 1vs1 dalbym mu tak z 45% szansy na wygraną.

2

@BombowiecKrawczyk Bronić, chociażby na przykładzie CS'a widać że dobrym ustawieniem, taktyką i rozeznaniem w terenie możesz wygrać mecz/wojnę.

Wiem, że to tylko gra, ale jednak sporo ją łączy.

0

@BombowiecKrawczyk W dzisiejszych czasach jakieś wielkie fortyfikacje obronne łatwo zniszczyć z powietrza albo z daleka rakietami, ale i tak niewiele to zmienia bo obrońca zawsze będzie miał łatwiej. Teren, logistyka, wsparcie. Nawet na przykładzie tych głupich ruskich czołgów stojących bez paliwa to świetnie widać

0

@BombowiecKrawczyk Zawsze łatwiej się jest bronić i to na każdym szczeblu operacyjnym. Na poziomie zwykłego żołnierza jesteś we własnych umocnieniach i nie musisz się ruszać gdy atakujący musi wyjść na wolne pole, żeby zaatakować pozycje.
Na poziomie taktycznym obrońcy mają większe rozeznanie terenu, a na poziomie strategicznym atakując rozciągasz linie zaopatrzenia, musisz przesuwać pozycje tracąc mobilizację i zdolności bojowe, stajesz się bardziej podatny na ataki i rozrzedzasz swoje siły, a to powoduje to, na co obecnie cierpią Rosjanie, czyli brak paliwa, brak jedzenia i rosnące zmęczenie żołnierzy, którzy nie mają kiedy odpoczywać bo ciągle muszą się przemieszczać.

0

@BombowiecKrawczyk w taktyce z reguły na jednego broniącego zolnierza liczy się minimum 3 atakujących. Taka „wewnetrzna” ciekawostka

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?