La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1070 Culés

2

Niezależnie od tego jak to wygląda i jak się zakończy, to po cichu liczy, że Rosja zostanie "rozebrana". Całkowicie. To powinna być kara Mustafa za 100 lat ponad degręgolady w ich wykonaniu. Za Bolszewików i za Komunistów...Bez prawa do własnego państwa..

2

@michal26 Otoz to, to samo powinno stać się z Niemcami po II WŚ. Zostawiać wolne miasto Berlin a resztę podzielić między kraje Europy

0

@MysticCat Dokładnie tak. Dokładnie. Ale już widzę kłótnie o podziały xDDD
USA i Chiny nie odpuszczą. Na pewno. Chiny zagarną pewnie lwią część. Aczkolwiek może powstało by coś takiego, jak "tereny zależne od UE". Po prostu. A reszta dla USA i Chin i tyle. I bawimy się w duopol USA-Chiny potem ;)

Oczywiście to pierdalamento jest bez pokrycia, bo na 95% tak się nie stanie :) Ale...pomarzyć można ;)

1

@MysticCat a tym czasem niemiecki kanclerz chce przekazywać więcej siana na zbrojenia. Aż pot po czole spływa

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?