La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 718 Culés

1

Podobno białorusini weszli na Ukrainę, jeśli to prawda to zaczyna się początek końca Ukrainy

1

@Seledynowy xD Chłopie, oni sobie radzą z ruską armią a białorusini mają raptem 45 tysięcy osób, z czego większość i tak nie może opuścić kraju, więc tam jeżeli pójdzie to jakaś garstka trepów bez żadnego wyszkolenia, morale i sprzętu bo 98% ich wyposażenia ma minimum 30 lat.

0

@Tasde radzą sobie bo pół świata daje im sprzęt

1

@NaFazieHitman I dają im jeszcze więcej, a białoruskie trepy jadą tam eksponatami muzealnymi. Oni zginą od cywilnych ataków.

1

@Tasde widzę że bardzo zorientowany jesteś w sytuacji militarnej xD Ukraina zaczyna dostawać po dupie kwestia czasu żeby padła a pomoc Białorusi tylko to przyspieszy polecam film z Jarosławem Wolskim i się do informować

0

@Seledynowy A kto to taki ten Wolski.Jakis nastepny specjalisty...

0

@Seledynowy Ty się za to orientujesz fest. Jeżeli mają upaść to upadną, Białoruś niczego nie przyspieszy bo nie jest w stanie rywalizować nawet z bronią partyzancką.

0

@Tasde Coś jest białe mówisz że jest białe a Ty i tak że czarne xD nie chodzi że to będą jednostki liniowe, będą uzupełnieniem wojsk rosyjskich , zapewnieniem i ochrona lini dostaw logistyki ale nie chce mi się Tobie tego tłumaczyć bo szkoda mojego czasu

0

@Seledynowy Ale ty czaisz, że białoruskie trepy NIC nie mają? Bez ruskiej ochrony te ich całe wojsko jest do odstrzału dla dronów? Rosja ze swoimi ponoć zaawansowanymi systemami AA nie jest w stanie pilnować własnych linii zaopatrzenia, Białorusini jeżeli cokolwiek puszczą na front to bez systemów dowodzenia i namierzania jest bezbronne i równie dobrze mogłoby ich tam nie być?

0

@Tasde Nie ważne ilu ich idzie, ważne że to dodatkowo rozciągnie i tak już niemiłosiernie rozsiane siły Ukraińskie. Jednocześnie zagrożone będą łańcuchy dostaw z Europy. Po to tylko wysłano te siły. Nie muszą pokonać Ukrainy, muszą tylko zablokować łańcuchy dostaw. Resztę zrobi Rosja i brak zasobów po stronie Ukrainy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?