La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1041 Culés

konto usunięte

0

Christensen to wg. Was piłkarz na pierwszy skład i możemy już odpuścić temat ŚO i partnera dla Araujo?

1

@masq Coutinho był piłkarzem na lidera pomocy, Dembele był piłkarzem na lidera ataku, Arthur był zawodnikiem na lidera pomocy... można tak dalej i dalej. Nie dowiemy się dopóki nie zagra kilku meczy.

0

@masq wydaje mi się że to dobra okazja, jeśli Pique zagra jeszcze sezon i wtedy będzie trzeba zainwestować w jakiegoś de Ligta to nadal będziemy zabezpieczeni w 4 obrońców

konto usunięte

0

@kuz ok to wyłączmy to forum po co dyskutować.

1

@masq Właśnie napisałem Ci swoją opinię do dyskusji więc nie wiem o co Ci chodzi :D

konto usunięte

0

@kuz niby tak, ale Barto to by kamień polny popsuł. Idąc tym tropem nie powinniśmy się nawet z Haalanda cieszyć.

0

@masq No ale to byli TOP piłkarze, którzy po prostu zgaśli w Barcelonie bo nie wytrzymali presji/nie pasowali tutaj kompletnie. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?