- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1198 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
7
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
24 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1198 Culés
0
Od kilku/kilkunastu lat można słyszeć wśród znawców geopolityki że Amerykanie i Chiny szykują się do wojny która to dowiedzie kto będzie wiodł prym na swiecie, gospodarczą trwa już od dawna, teraz przyjdzie pora na sferę militarna ale....
Amerykanie mają jeszcze na głowie inny problem --> Ruscy. Gadalo się od lat że nie będą się z Ruskimi buc bezpośrednio bo nie mają na to czasu o najlepszym rozwiązaniem było by dla nich bicie się z ruskimi przy pomocy Polaków bo kto jak nie my najlepiej nadaje się do wojny z ruskimi?
Ale teraz rzeczywistość pokazuje że chyba doszli to wniosku że najlepszym sposobem będzie wojna na Ukrainie, poza NATO (choc naprawdę NATO i tak działa dużo w wojnie na Ukrainie tylko że po cichu)
Herezje czy mam coś racji?
2
@DamianBarcaCule Herezje. Usa doszła do wniosku że najlepszym sposobem będzie wojna na Ukrainie? To co, stany wywołały tą wojnę?
0
@LambiPL wykorzystały sytuację bo wiedzieli że po 2014 roku Putin wróci do tematu Ukrainy
0
@DamianBarcaCule Tak i dlatego postawiły na szali "wojny, która to dowiedzie kto będzie wiódł prym na świecie" to, że putinowi może coś odwali za 8 lat. A może mu coś odwali za 12, 15, albo wgl, wejdzie sobie jak w 2014 i żadnego konfliktu nie będzie. Daj spokój z tymi teoriami
0
@LambiPL właśnie o tym mówił bartosiak
0
@DamianBarcaCule No to słuchaj Pana Bartosiaka, kimkolwiek jest. Dla mnie te teorie są wzięte z kosmosu.
0
@LambiPL a dla mnie ty :)
0
@DamianBarcaCule Spoko, mało mnie obchodzi zdanie randoma z internetu na mój temat.
0
@DamianBarcaCule W zasadzie masz rację co do rywalizacji Chin i USA. Z resztą można spokojnie polemizować.