La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1198 Culés

0

Od kilku/kilkunastu lat można słyszeć wśród znawców geopolityki że Amerykanie i Chiny szykują się do wojny która to dowiedzie kto będzie wiodł prym na swiecie, gospodarczą trwa już od dawna, teraz przyjdzie pora na sferę militarna ale....
Amerykanie mają jeszcze na głowie inny problem --> Ruscy. Gadalo się od lat że nie będą się z Ruskimi buc bezpośrednio bo nie mają na to czasu o najlepszym rozwiązaniem było by dla nich bicie się z ruskimi przy pomocy Polaków bo kto jak nie my najlepiej nadaje się do wojny z ruskimi?
Ale teraz rzeczywistość pokazuje że chyba doszli to wniosku że najlepszym sposobem będzie wojna na Ukrainie, poza NATO (choc naprawdę NATO i tak działa dużo w wojnie na Ukrainie tylko że po cichu)
Herezje czy mam coś racji?

konto usunięte

2

@DamianBarcaCule Herezje. Usa doszła do wniosku że najlepszym sposobem będzie wojna na Ukrainie? To co, stany wywołały tą wojnę?

0

@LambiPL wykorzystały sytuację bo wiedzieli że po 2014 roku Putin wróci do tematu Ukrainy

konto usunięte

0

@DamianBarcaCule Tak i dlatego postawiły na szali "wojny, która to dowiedzie kto będzie wiódł prym na świecie" to, że putinowi może coś odwali za 8 lat. A może mu coś odwali za 12, 15, albo wgl, wejdzie sobie jak w 2014 i żadnego konfliktu nie będzie. Daj spokój z tymi teoriami

0

@LambiPL właśnie o tym mówił bartosiak

konto usunięte

0

@DamianBarcaCule No to słuchaj Pana Bartosiaka, kimkolwiek jest. Dla mnie te teorie są wzięte z kosmosu.

0

@LambiPL a dla mnie ty :)

konto usunięte

0

@DamianBarcaCule Spoko, mało mnie obchodzi zdanie randoma z internetu na mój temat.

0

@DamianBarcaCule W zasadzie masz rację co do rywalizacji Chin i USA. Z resztą można spokojnie polemizować.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?