- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1588 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@ProMILs xD jak mówię za dużo filmów oglądacie. Ale ok wiem że ja nikogo nie przekonam
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1588 Culés
3
"Wicepremier Ukrainy Mychajło Fedorow wystąpił z ważnym apelem do społeczności graczy oraz dużych firm gamingowych. Wzywa ich, aby przyłączyli się do walki z Rosją.
W poście udostępnionym na Facebooku wicepremier Ukrainy wzywa duże firmy, organizacje e-sportowe i całą społeczność graczy do przeciwstawienia się rosyjskiemu agresorowi. Fedorow pisze, aby nie obserwowali biernie obecnych wydarzeń, ale przyłączyli się do wysiłków całego świata w udzielanie pomocy jego krajowi. Prosi przy tym o wyłączenie usług gamingowych na terytorium najeźdźcy, blokowanie rosyjskich użytkowników oraz zamykanie tamtejszych biur.
Wicepremier Ukrainy zwraca się do dużych przedsiębiorstw, takich jak: Riot Games, Activision Blizzard, Rockstar Games, Valve, Epic Games, EA czy nawet GOG.com.
Fedorow nawołuje także do tymczasowego banowania rosyjskich i białoruskich kont oraz zawieszenia e-sportowców. Wlicza w to także odwołanie wszystkich nadchodzących wydarzeń gamingowych, które miały odbyć się w tych krajach.
Wiele firm już wyraziło wsparcie dla sprawy."
Ale się społeczność wk****i jak odpalą kompa, włączą CSa/CoDa czy inną strzelankę, a tu będzie lipa :D
0
@macio_944 A Gaben już wcześniej nie zablokował CS'a ruskom?
0
@macio_944 Ludzie sie ucieszą, ze odpoczną sobie od ruskich w csie xD
0
@Zoker To chyba chodziło o to, że nie mogą kupować, ani sprzedawać, ale grać mogą. Ale to pójdzie dalej IMO.
@marcin62 True, choć u mnie serwery na starym, dobrym Modern Warfare 2 będą świecić pustką :D