La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 969 Culés

0

Reniferom padły serwery, a do końca FUT Champions zostały mi 3 mecze, ah... :(

1

@Sau_Ron Ja to rozgrywam zawsze w niedziele bo sporo ludzi rozdaje punkty za darmo.

1

@MesQueUnClub_87 Niedziela to jest dla mnie dzień, w którym odpoczywam od wszystkiego. W tym dniu żadnej fify, żadnych imprez. Taki dzionek na uspokojenie :D.

1

@Sau_Ron Ja mam podobnie tyle, że mnie ta gra jakoś nie stresuje. Pykam sobie na leżąco i się relaksuję.

0

@MesQueUnClub_87 No mnie jak czasem nerwy podskoczą, to wychodzę z siebie i staję obok, ale to tylko w FUT Champions, kiedy naprawdę człowiek się stara, a przeciwnik strzela jakiegoś farfocla ;D

1

@Sau_Ron Ale wiesz, FUT jest o tyle spoko, że możesz przegrać nawet 20 meczów, a i tak dostaniesz paczkę z wyborem czerwonych kart. Wiadomo, że się chce dojść jak najdalej i zebrać najlepszy łup, ale mimo wszystko nagroda pocieszenia jest spoko w tych rozgrywkach. Ja zazwyczaj nabijam 54 punkty i to wszystko na co mnie stać :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?