La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 729 Culés

1

ale Zelinski delikatnie i kulturalnie chce wciągnąć nato w wojnę z ruskimi, posłuchałem jego przemówienie skierowane do nato obwinia ich że dali zielone światło dla ruskich do dalszego zbombardowania, ciekawie jak nato zamknie niebo i dojdzie do konkretnej wojny co wtedy powie Zelinski, najpierw zniszczą jego a kraj potem europę

11

@goldmetaxa Przez niego już przemawia bezradność która wywołana jest smierciom niewinnych ludzi. Ciężko w takim momencie zachowywać się i mówić logicznie.

2

@goldmetaxa ta i od razu cały świat zniszczą. Nie rozumiem czego się aż tak przecenia siłę Rosji.

1

@goldmetaxa jezeli zachodni swiat jest slabszy od rosji to i tak jestesmy w dupie, ale w rzeczywistosci to wyglada na to ze wojska nato zmiotly by rosje bez wiekszych problemow

3

@JohnA atom mają i są do tego zdolni. Poza tym NATO to sojusz obronny i to obronny dla państw które są jego członkami. NATO nie może być strażnikiem pokoju na całym świecie. To już prędzej takie zadanie mają siły pokojowe ONZ

1

@barcelonaLM no to oddajmy im cala europe bez walki w przyszlosci bo maja atom i nie zawachaja sie go uzyc... czasem trzeba sie postawic

0

@Gogonatra Kiedy zaatakuja NATO to takie dywagacje przestaną mieć znaczenie. To się wtedy skończy na 99% wojna nuklearną.

1

@barcelonaLM no nie koniecznie, juz raz, w 39 roku tez mielismy otrzymac pomoc od Francji i Uk, a wiemy jak to sie skonczylo. Nie zdziwilbym sie jakos mocno, jak po zaatakowaniu estonii lub lotwy przez putina, nato dalej gralo by karte, nie mozemy interweniowac bo maja atom

1

@barcelonaLM No i ja to rozumiem, że Nato nie broni całego świata. Ale nie ma szans, że użyją ten atom na całą Europę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?