La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1309 Culés

0

Odpowiedź, jaką otrzymujemy od państw NATO, jest taka, że nie są one gotowe nawet do dyskusji o przyjęciu nas do Sojuszu, na pewno nie w najbliższych pięciu czy dziesięciu latach.

nasze stanowisko jest twarde, jesteśmy gotowi przedyskutować wiele innych aspektów konfliktu, ale nie kwestie naszego terytorium.


Dawid Arachmia [ główny negocjator Ukraiński]

[onet]

4

@Hubsao no i dobrze, że tak mówi. Łagodzi to napięcie..

1

@Hubsao Zasada przyjęcia do NATO jest prosta - kraj nie może pozostawać w sporze terytorialnym. Ukraina jest w takim od 2014. Gdyby Ukraina i Rosją zakończyły wojnę i doszło do zwrotów terytoriów lub zżeknięcia się tych utraconych, to może za jakiś czasy by się zastanowili, choć nadal taka decyzja z punktu widzenia NATO jest ryzykowna, bowiem prowokuje Rosję. Taktycznie to również trudny sojusznik do obrony, otoczony z trzech stron nieprzyjacielem. Wątpię aby NATO chciało się w to pakować.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?