La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1605 Culés

1

Nie martwcie się. Bez czy z Mbappe PSG przejdzie Real. W pierwszym meczu zespół z Madrytu wogóle nie istniał. PSG mobilizuje się na LM, ich wyniki w lidze francuzkiej nie mają tu nic do rzeczy. Real też zbytnio formy nie mają.

3

@szkutnik91 wynik jest taki, 1-0 i tyle, Real grał wtedy baaaardzo słaby i powinien był przegrać wyżej. Ale nie przegrał, przebieg drugiego meczu moze wyglądac duzo inaczej, a kibice Barcy doskonale powinni o tym wiedziec ( patrz Liverpool, psg, Roma itp.) Smieszy mnie takie gadanie ze jak zagrali w pierwszym meczu slabo no to teraz tez tak bedzie

0

@VegetaPolska też racja. Pamiętam ten Come Back Ajaxu w meczu z Realu. Z 2-1 w 1 meczu do 4-1 w drugim dla Ajaxu. Będzie ciekawy mecz ale liczę że PSG da radę.

0

@VegetaPolska psg było technicznie lepszym zespołem tu Real musi się otworzyć co może być szansa psg a wiadomo że psg to w lidze francuskiej wpadki mają.Tu nie jest nic pewne

0

@szkutnik91
psg leci z hukiem z ligi mistrzów w środę. Rób screena :D


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?