La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1606 Culés

9

Amerykanie mówią jasno: nie będziemy dopłacać do wojny putina

Nie będzie już więcej przyjmowania rosyjskiego gazu i ropy

Decyzję tę podjęliśmy po konsultacjach z partnerami w Europie. Jesteśmy zjednoczeni. Stany Zjednoczone produkują dużo więcej energii niż inne kraje Europy razem wzięte

Wykluczyliśmy największe banki Rosji z systemu finansowego, co doprowadziło do niemożności prowadzenia przez nie interesów z resztą świata

Chcemy przejąć ich jachty, posiadłości, wszystkie łupy! skupiamy się na uderzeniu w rosyjskich oligarchów.

Biden

1

@Hubsao Tak, produkują dużo więcej energii, ale dużo więcej też konsumują. Wprowadzony w tamtym roku pakiet emisyjny CO2 dla firm wydobywających ropę w USA również mocno ogranicza potencjalny wzrost produkcji celem zaspokojenia potrzeb swoich i ewentualnie eksportu. Swoją drogą ziszczą się obawy rynku dotyczące embarga na ropę, przez co ropa dalej będzie szybować w górę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?