- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1307 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
8
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1307 Culés
0
Dzięki awansowi Realu i w jakim stylu o się stało teraz wszyscy dobitnie zobaczyli jakim dzbanem jest Szejku. Te zachwyty, bo miał w składzie tyle gwiazd :D A oni nawet nir dali pięknego futbolu dla oka. Jesrem kto dalej będzie im kibicować. Najlepiej dla wszystkich by było, żeby chłop zaczął bawić się innymi zabawkami.
2
@Kamiloza91 stary ale trzeba przyznać że PSG ich gwalciło przez 150 minut dwu meczu. Real miał dobre 30 minut. Wygrał mental po prostu.
2
@Kamiloza91 Dali piękny futbol w pierwszym meczu i do wylewu Donnarumy trzymali Real za jaja i PSG nie dawało im za wiele nadziei na awans...ale potem się rypło.
A to, że szejk jest dzbanem, to żadna nowość.
2
@sokot raczej odwrotnie, to PSG zostało zgwałcone mimo, że próbowało zgwałcić Real. PSG próbowało gwałtu, ale to gwałciciel został ostatecznie zgwałcony.
0
@william_wallace można to tak ująć od bidy ;)
2
@sokot Real miał Donnarumę, który pozwolił im poczuć krew.
To było kluczowe.
0
@sokot Ale ja w tej kwesti nie mówię o tym meczu. Jak na taki projekt to ani przez chwulę nie wyglądało to na wysokim poziomie, gołym okiem było widać, że to upadnie. Gwałcili ale w jakim słabym stylu?
1
@norbi77 Ale przyda się to niektórym żeby zobaczyć jakim jest dzbanem. Gdyby awansowali nadal wielu by się podniecało tym projektem. Jak to dobrze, że taki twór już raczek nigsg nie wygra LM.
0
@sokot Jak coś dwumecz trwa 180 minut przynajmniej a nie 150 :) gra się do końca
0
@PodkarpackiKibic i od początku. ... Real nie istniał w 1 meczu i 1 połowie drugiego meczu. Ja rozumiem wygrał i chwała mu za to ale bardzo słobo się zaprezentowali oprócz 30 minut - niestety to klasowa drużyna i ten przebłysk wystarczył na zszokowane PSG które po prostu nie zachowało zimniej krwi.