- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1761 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1761 Culés
7
Nawet 1000 osób mogło zginąć w Mariupolu po ataku ruskich na teatr, który był schronem. Masakra, to jest dramat co się tam dzieje.
6
@Janiama z dystansem trzeba brać takie informacje, ostatnie info ze ruski zabiły 10 osób w kolejce czekających na chleb to tez był fejk chyba bo nikt tego nie potwierdził. Teraz co chwile jakiś random pisze o tragediach a wszystko okazuje się zmyślone
0
@Janas11224 Atak na Teatr był, potwierdzone info. Czego nie potwierdzili to info o tym że tam był schron. I nie wiadomo czy są ofiary.
0
@Janas11224
Ten fejk pokazali w telewizji kolego i zdjęcia
0
@Janas11224
Czyli wierzysz w słowa Putina
1
@Janiama
Mariupol tam będą same gruzy
Jednak widzę ze niektórym tu odbija i tylko o fajkach piszą
Proponuje żeby tam jechali idioci
0
@AbelKabel ta jestem ruska onucą, bo nie wierze we wszyzskto co jest w internecie. Telewizja cytuje wykop wiec jakoś mnie ten argument nie przekonuje
0
@Janas11224
Jedz i sam zobacz
Ludzie umierają cierpią to tez fikcja ?
Po ci tak piszesz
Wszystko może być nie prawda
Jednak po co wogole takie durne pisanie w przypadku tylu cierpię ! Zastanów się
0
@AbelKabel opanuj się. Nie mowie ze to wszystko to fikcja, ale 1000 ofiar w ataku to duża sprawa na ktora potrzebuje większe potwierdzenie niż komentarz na La Rambli.
0
@Janas11224
Przecież napisał iż podobniez było dużo osób
Ja odniosłem się do tego co ty napisałeś o piekarni
A to akurat pokazali :)
0
@AbelKabel ale czaisz ze jest mnóstwo filmów które są fejkiem. Na tym filmie nie było nic widać. Widziałem go również, szukałem potem w necie i nikt nic nie potwierdził. To był prawdopodobnie filmik wgl nie z Ukrainy.
0
@Janas11224
Co ty piszesz
Pokazane były zwłoki ludzi leżące pod piekarnia
Po co to podważasz wogole ?
Czyli te inne filmy to tez kłamstwo
Wystarczy porozmawiać z uchodźcami co tam się dzieje
Mojej sąsiadki brat ma zone Ukrainkę
Jej mama jest w Mariopolu
Nie mieli kontaktu tydzień potem udało im się skontaktować
Powiedziała ze strzelają do wszystkiego i wszystkich !
Obecnie znów nie maja kontaktu
Nie masz prawa pisać ze cis jest fikcja jak nie masz potwierdzenia tego ze to fikcja
A nie twoje przypuszczenia !
To są cierpienia ludzi
Wstydź się
0
@AbelKabel podważam bo ludzie sieją dezinformacje i wrzucają fejki żeby siać panikę. I nie nie mowie ze nie ma tam tragedii nie przypisuj mi tego. Jest masa filmów które dodają sprawdzone konta, filmy z ataków, filmy z pourywanymi nogami, filmy ze zniszczonymi pojazdami. I to nie są fejki, są potwierdzone ze są autentyczne. Filmik z piekarni jest fejkiem. I nie nie zmienia to wiele bo wciąż Rosjanie to skurwysyny mordujący niewinnych ludzi, ja po prostu chce żeby ludzie nie rozsiewali fejkow
0
@Janas11224
Obecnie pokazują w tvn24
Sory ale te filmy są prawdziwe kolego
Nie pisz bzdur !!!
0
@Janas11224
Ok
Cała wojna to ściema widzę
Idź do specjalisty
Koncze
0
@AbelKabel ty idź do specjalisty bo widzę ze ciężko idzie czytanie ze zrozumieniem
0
@Janas11224
Brak slow
0
@zenoowity
Zdjęcia pokazywali z wnętrza
Byli tam ludzie