La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1585 Culés

4

Kozę wyprowadzić.


1

@tobiasson92 :D Stara rabińska rada

2

@tobiasson92 Cieszę się, że człowiek jednak zachował chłodną głowę w tym wszystkim i nie poszedł za tłumem. Teraz z perspektywy czasu wiem, że wszystkie decyzje jakie podjąłem odnośnie pandemii były słuszne.

konto usunięte

1

@tobiasson92 to c19 jeszcze jest? @Borneo co o tym myślisz?

1

@MesQueUnClub_87 dokładnie tak a presja była ostra. Jest satysfakcja jednak.

0

@against_modern_football generalnie podchodzę do tego tak że wszystko okaże się wiosną przyszłego roku.Mieliśmy ciężką jesień wysoką umieralność.Wirus zmutował i umieralność zamieniło się w zakarzenia czy może większy nacisk jest.Jest wysika temperatura i odkąd jest covit wiosna lato spada ja się w styczniu zaszczepiłem i do paźdz mam paszport.Plan mam taki że jak zmienią sygnaturę szczepionki zaszczepieni się na zimę.Szczepionka trzymała sygnaturę od listopada 2019.To długo bo standardowo na grypę zmieniają co rok.Po 2 latach nastąpił spadek ale i wirus odpuścił.Zobaczymy czy będzie jeszcze mutacja i w którą stronę to pójdzie.Na dzisiaj to 200 przypadków śmiertelnych to nie jest mało i 12 tyś.Poczekałbym do 5 tyś I do 80 przypadków śmiertelnych i wtedy bym zdjął.A czy na jesieni orzywrócił zobaczymy w którą stronę to pójdzie jakie mutacje itp.Teeaz jest napływ ukrainców na Torwarze covid się pojawił.Trzeba się temu przyglądać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?