La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1275 Culés

konto usunięte

0

Skoki narciarskie to kiedyś był cyrk a nie teraz. Macie wielkie szczęście żyć w czasach gdy zawody są w miarę równe. Niestety żyłem w czasach gdy po 40 oddanych skokach nagle zmieniał się wiatr i konkurs rozpoczynano od nowa. Przez to zawody trwały kilka godzin. Na końcu jednak zazwyczaj wygrywali najlepsi chociaż w poszczególnych zawodach zdarzało się że ktoś wygrał mało znany zwłaszcza gdy rozgrywano jedną serie. Obecnie wygrywa zawodnik topowy lub taki który w danym okresie oddaje dobre skoki. Gdy wprowadzono te zmiany to byłem trochę sceptyczny natomiast nigdy nie zamieniłbym tego na konkursy przypadkowych sukcesów z lat 80 i 90.

konto usunięte

1

@Janiama Tylko że FIS chyba chce wrócić do takich czasów. Dzisiaj wycięty Lindvik, i prawie wycięty Geiger

0

@Janiama Nie tylko Ty żyłeś w takich czasach. Również pamiętam takie konkursy.

konto usunięte

1

@Janiama dlatego zaorać tą dyscypline.

Wałki, wypaczone wyniki + kilka krajow na krzyż to bierze na powaznie, a nawet w nich czesto nie ma dobrych warunkow do trenowania tej dyscypliny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?