La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 681 Culés

19

Kurczę, powiem Wam, że z jednego się cieszę - kiedy byliśmy w najgłębszym kryzysie w ostatnich latach, to nawet wtedy nie dostawaliśmy 4-ki od Realu. A teraz zaczynamy się odbudowywać i sami ładujemy 4-kę leciutko. Jednak patrząc na ilość totalnie zdominowanych klasyków, to od przyjścia Ronaldinho Barca mocno wygrywa w tej klasyfikacji. Oby tylko Xavi dalej konsekwentnie podążał tą drogą.

3

@PJ777 Mnie jeszcze brakuje tej ręki kilera (jak Bayern z nami), żeby dobić doszczętnie przeciwnika.

4

@kamyk_23 Zgadzam się, dziś też mi tego brakowało, ale potem sobie przypomniałem, że Barca w czwartek grała na dużej intensywności z Galatasarayem, a przygotowanie do sezonu mieli z Koemanem :P Więc może lepiej, że zwolnili i nie narażali się na zbędne urazy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?