La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1143 Culés

1

Na chłodno po meczu.
Chciałem z tego miejsca serdecznie podziękować naszemu trenerowi za to jak dobrze przygotował drużynę do tego sezonu. Stawianie na młodych nie dla tego że inni są kontuzjowani a dla tego że się w nich wierzy, perfekcyjne planowanie transferów, setki godzin indywidualnych rozmów z piłkarzami, kombinowanie z ustawieniem tak by w ostateczności wyłonić ten właściwy, zawsze właściwy dobór graczy, ciężkie a przede wszystkim owocne treningi, stworzenie rodzinnej atmosfery gdzie każdy gracz wspiera i cieszy się z sukcesów kolegi, podejmowanie zawsze trafnych decyzji i na koniec myślenie tylko i wyłącznie o klubie a nie o swojej kieszeni.

Za to wszystko dziękuję najwspanialszemu trenerowi jakiego mieliśmy w naszym klubie. Dziękuję ci panie Koeman, gdyby nie to że z żadnej z powyżej wymienionych rzeczy nie był pan w stanie wykonać nie zobaczylibyśmy tak wyraźnie na czym polega różnica między ex piłkarzem udającym trenera a Trenerem.
Dzięki !

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?