- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 921 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 921 Culés
1
Orban: Nie będziemy się rujnować dla Ukrainy
- Jestem prawnikiem, pracuję z wiedzą, którą zgromadziłem w świecie prawa. Ktoś, kto jest aktorem, pracuje z wiedzą, którą zdobył jako aktor. Nie widzę w tym nic specjalnego - powiedział o prezydencie Ukrainy Wołodymyrze Zełenskim premier Węgier Viktor Orban. To reakcja na ostatnią wypowiedź ukraińskiego prezydenta, który publicznie skrytykował postawę Węgier wobec rosyjskiej inwazji na Ukrainę.
- NATO ma takie samo podejście jak Węgry: nie angażuje się militarnie w konflikt na Ukrainie. Nie wysyła wojska i broni - dodał
Premier Węgier zaznaczył takze, ze jeśli państwa członkowskie wyłamują się z tego schematu i pomagają w ten sposób Ukrainie, czynią to na własne ryzyko
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-ukraina-rosja/aktualnosci/news-orban-nie-bedziemy-sie-rujnowac-dla-ukrainy,nId,5920649#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
0
@ObiwanKenobi Różnica pomiędzy naszą obecną władzą, a Orbanem jest taka, że nam się zrobiło ciepło koło pupci. Na dobrą sprawę to cała pomoc i tak idzie głównie od organizacji pozarządowych, wolontariuszy czy zwykłych ludzi, a Ci tylko pięknie krzyczą.
0
@ObiwanKenobi Załenski też zdaje się jest prawnikiem
0
@ObiwanKenobi NATO nie wysyła broni? xd
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
3
@ObiwanKenobi hehe, to było do orbana, ale widzę stanąłeś w obronie idola. W końcu korwinista do końca będzie brnął w rosyjską narracje.
Komentarz usunięty
0
@arasz1819 jakbyś potrafił pisać poprawnie po polsku to może dałoby się to odczytać jako napisane do Orbana a nie jakieś prowokacyjne wycieczki.
Bo jak ktoś dba o interesy swojego państwa to już jest rosyjska narracja.
1
@ObiwanKenobi było napisane jasno, prostu nie zrozumiałeś, jak wielu rzeczy.
0
@arasz1819 i moderacja jak widać tez nie zrozumiała. Ciężko być tobą bo nikt cię nie rozumie.
0
@ObiwanKenobi Z tobą też ciężko rozmawiać jak od razu od banderowców wyzywasz
0
@fcbarcafan19 a mówił ci ktoś, aby się nie wpie…. miedzy wódkę a zakąskę tym bardziej jeśli nie wiesz o co chodziło? Ale jak chcesz wiedzieć to niestety dałem się sprowokować i trochę brzydko, ale w podobnym tonie odpisałem. Dlatego na twój wpis już nie zareagowałem
0
@ObiwanKenobi rozumieją ci co powinni. Stworzenia myślące.