La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1602 Culés

konto usunięte

0

Bayern Monachium chce sprowadzić Cristophera Nkunku z RB Lipsk. Operacja kosztowałaby 70 mln euro, przez co Bawarczycy musieliby sprzedać Serge'a Gnabry'ego, aby mieć środki na jego pozyskanie. Niemiec cały czas stawia wysokie warunki finansowe i nie przedłużył kontraktu
[SPORT1]

konto usunięte

7

@MesQueUnClub96 Gnabry TOP

konto usunięte

2

@Rust_Cohle Gnabry FLOP. Pytaj się @Khajio jeśli chcesz porównania wśród innych ekspertów ligi niemieckiej.

konto usunięte

1

@Rust_Cohle Tak na marginesie, były już wyniki ostatniej grupy czy zaspałem? xd

konto usunięte

4

@MesQueUnClub96 jak dla was to flop, to jestescie uj a nie znawcy.
Gnabry TOP czy to w Bayernie od lat czy w Repce

konto usunięte

3

@P33ck beda dzisiaj i lecimy z playoffami tylko drabinkę zrobie

konto usunięte

1

@Rust_Cohle Chłop ma 1 dobry mecz na 5 słabych

Bayern potrzebuje stabilności na skrzydłach

konto usunięte

3

@Rust_Cohle Dzięki, to oznacz jak nie zapomnisz :D

konto usunięte

3

@MesQueUnClub96 To ze moze jest obok formy to inna kwestia.
Gnabry kocur totalny.
Przeciez on ich ciagnal w LM w ostatnich sezonach nie mniej niz RL9.

W Repce tez genialne staty
Zresztą nie bede Ci takich oczywistości tłumaczył pseudo znawco bundesligi co na ruskich streamach ją oglada

@P33ck to drugim rzutem oznacze bo moge maks 10 osob

konto usunięte

0

@Rust_Cohle skilla ma, ale musi go cały czas prezentować. A o to ostatnio ciężko

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 dobra nie osmieszaj sie.

OSTATNIO o to ciezko i dlatego jest flopem?
Chyba Cie ten tiger co go wypiles w sobote jeszcze trzyma

1

@MesQueUnClub96 Chciałbym Gnabryego u nas jak Dembele odejdzie. Ciekawe ile Bayern by za niego chciał..

konto usunięte

1

@Rust_Cohle Nie dyskutuj z nim bo dla niego Sane/Coman i Gnabry to nie są skrzydła z topu.

konto usunięte

0

@Rust_Cohle Od Final8 w Lizbonie to stały zjazd lub kicha, poza dobrymi występami w niewielu meczach.
Tak jak mówiłem pytaj się Kajo, on potwierdzi moje słowa
@Emhyr przy tym co w tej chwili chce grać Nagelsmann to jest kilka drużyn które mają lepsze skrzydła. Gdy Bayern wróci do TOP formy, oni też wrócą.

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 Ale kim wy jesteście xD
Jak on taki sam ekspert jak ty, to nie mam pytan :D

2

@MesQueUnClub96 Niezły z Ciebie ekspert skoro mówisz że Dodi jest dobry :D

konto usunięte

1

@Emhyr Bo nie są. Skrzydła na papierze Bayern ma świetne, ale na boisku zbyt często są weryfikowani. Gnabry nie jest nawet w najlepszej piątce skrzydłowych w Bundeslidze w ostatnich latach. Sane miał pół roku na wysokim poziome i wrócił do formy bliżej flopa niż topa. Coman zgoda, ale kibice czekali na niego prawie pięć długich lat. Jeżeli Gnabry jest topem, to kurde Thorgan Hazard też nim był, bo poziom prezentowali podobny w 2018/2019, gdy Niemiec miał najlepszy sezon.

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 Osoby uważające Gnabrego za gwiazdę światowego formatu to ci sami pewnie, co ściągali do nas Leona Baileya i Christiana Pulisicia czy przeceniali Thiago, który znajdował się na 437 miejscu w rankingu Kickera. Tak ostatnim w lidze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?