- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1010 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Kozinho.
40
Oszczędzają Haalanda przed transferem do Barcelony
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1010 Culés
2
Ale WIll Smith się teraz biczuje za to, że spoliczkował Chrisa Rocka. Ok, może przemoc nie jest dobrym rozwiązaniem ale po pierwsze to w tym wypadku akurat miał rację. Przynajmniej gość się nauczy, że pewnych granic lepiej nie przekraczać. Poza tym to był tylko plaskacz w twarz, przeprosiny wystarczą. Przecież go nie znokautował.
1
@prokofiew A właśnie powinien. Jednak cała ta kultura przesiąkneła gównem, to i nic dziwnego, że on dostaje po dupie i musi się samobiczować.
9
@prokofiew miał rację? Galę prowadzi Stand-uper, którego rolą jest cisnąć puchę z osób obecnych na gali, każdy kto kiedyś oglądał/był na takim wydarzeniu wie na czym to polega i często lecą dużo mocniejsze żarty - na tym to polega. Will Smith sam śmiał się z tego żartu i nagle kiedy kątem oka zobaczył niezadowolenie swojej żonki (która wielokrotnie publicznie przyznawała się, że go zdradzała) nagle odpalił tryb biały rycerzyk i poszedł uderzyć na występującego na scenie artystę. Naprawdę nie wiem ile trzeba mieć IQ żeby popierać to zachowanie, ogromny szacunek dla Chrisa Rocka, że nie eskalował tego dalej i zachował klasę, obracając to w żart.
1
@CZAJUN_119 nawet w Polskim środowisku stand uperow istnieją tematy tabu których się nie porusza z szacunku do drugiej osoby.
Moim zdaniem istnieje linia której przekraczać nie wolno.
Co do smieszkowania a później załączenia się. Dziwne. Pewnie ugadane z reżyserką. Lajki się sprzedały. Więc hmmm sukces
0
To jest artysta występujący na scenie, jego rolą jest opowiadanie żartów. Jeżeli przesadzi z jakimś żartem (co zawsz będzie subiektywne, nie ma czegoś takiego jak obiektywnie za mocny żart) to można go krytykować, buczeć czy wyrazić dezaprobatę w inny cywilizowany sposób. Jeżeli to nie było ustawione i Will Smith na trzeźwo odstawił taką akcję to uważam, że postapił idiotycznie, a skalę głupoty przekroczył każdy, kto dołączył do owacji na stojąco kiedy Smith odbierał nagrodę. Hollywood jest zepsute, ale nie spodziewałem się, że do tego stopnia.