La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1487 Culés

2

Rok z mundialem w Katarze, wyglądać będzie nieco dziwnie i na pewno minusem jest to, że reprezentanci po nim przyjadą do klubów przemęczeni i być może z kontuzjami, ale dla mnie jako kibica są dwa podstawowe plusy:
- piłkarze w końcu będą mogli zagrać na MŚ w szczycie formy, a nie wydrenowani przez 70 meczów w sezonie,
- termin idealny, jesienna plucha, ale jeszcze przed Świętami, nie trzeba kombinować z planowaniem wakacji, albo montowaniem transmisji na miejscu.

Wiem, że Katar, że poszła kasa pod stołem, że burzy porządek sezonu, ale ja się tam cieszę ;)

0

@axegrinder Moim zdaniem termin ch... dużo ludzi przed świętami jest zabiegana, zakupy i inne bzdety, dużo więcej roboty mają, do tego ciężej się zgadać na jakieś wspólne oglądanie, bo zimno, bo ciemno. Latem można sobie meczyki oglądać na chillu, ciepło, jasno do późna, piwko lepiej smakuje.

konto usunięte

0

@axegrinder w zime to nie ten klimat, zawsze lato, cieplo, w pubach ze znajomymi, to nie to samo i tak

konto usunięte

0

@BorzyKrzys Przede wszystkim latem są wakacje, tak to będę na zajęciach siedział a nie mecze oglądał xD

0

@Zielu2001 Haha też prawda xD i zawsze się sesyjka wtedy zbliża dużymi krokami. A na zaocznych, jak się ma sesje ciągłą to listopad i grudzień ciężkie miesiące.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?