La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1010 Culés

1

Nie był to może nasz najbardziej udany mecz ale były emocje, szczególnie w II połowie. O ile w pierwszej można było sobie popatrzeć na pewne taktyczne rozwiązania to w drugiej już była jazda bez trzymanki. Ten mecz mógł się różnie skończyć choć my tworzyliśmy zdecydowanie więcej sytuacji. Ogromne wrażenie zrobił na mnie dzisiaj Dembele, bardzo dużo walczył i jak zazwyczaj na końcówki był ściągany, tak teraz dojechał do 90 minuty i walczył. Na minus Ferran, który sporo znowu zmarnował. Auba może nie bardzo widoczny ale pracował bez piłki. W drugiej połowie także Alves już nie do końca sobie radził, sporo błędów i mimo widocznych chęci już czasami nie nadążał za tempem meczu. Mimo to, super, że wygraliśmy i to na zero z tyłu. VAMOS!!!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?