La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 952 Culés

28

Benzema to ucieleśnienie Realu Madryt. Pół człowiek, pół pakt z diabłem. Mało która jego bramka jest klasyczna, prosta. Będzie sam na sam z bramkarzem to kopnie w trybunę, ale wrzuć mu główkę na 30 metr, to akurat wtedy obrońcy się rozbiegną a jemu od tej jajowatej bani piłka odbije się tak, że bramkarz nawet jakby złapał w ręce to wyrzuci ją do siatki.
Bramkarze są lepsi i gorsi, ale już na poziomie fazy pucharowej LM placki są odsiane no bo jak inaczej by się tam znaleźli? Więc masz takiego sprawnego bramkarza który piłkę umie wyrzucić, czy wykonać podanie. Gra pod presją nie jest jakimś zaskoczeniem wszak co mecz kilkanaście razy musi wybić piłkę gdy ktoś na niego szarżuje... No chyba, że jest tam Benzema, wtedy niewiadoma moc sprawia, że bramkarz zamiast podać do swojego zawodnika to poda prosto do Karima. Możesz rozegrać 300 spotkań, możesz być mistrzem świata, możesz nawet mieć na koncie puchar Ligi Mistrzów i nie popełnić żadnego kuriozalnego błędu mierząc się z setkami świetnych zawodników a potem wtoczyć piłkę prosto pod nogi Benzemy.

Nie wiem co z tym typem jest nie tak, chłop musi mieć ostre taśmy na samego szatana.

3

@Tasde Tak, Zidane pakt z diabłem, teraz Benzema. Rzucił jeden młokos tekstem i jest do niego co chwilę dorabiana teoria.

1

@vangoor Serio? A ja myślałem, że na prawdę moce nieczyste pomagają Realowi na boisku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?