La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 713 Culés

0

Gdzie kupujecie złoto inwestycyjne? Widzę, że na mennicy polskiej są sztabki, kiedyś jak sprawdzałem to był problem z dostępnością. Na tej stronie sztabka 20 g stoi 6245,00 zł, a po dzisiejszym kursie złota (8 190,15 zł) 20 g wychodzi za 5 777,98 zł. Na innych strona są podobne przebitki?

2

@Xwowrak W goldemarku teraz jest taniej. Jeszcze rok temu w mennicy ceny były podobne teraz jest kilka % drożej. Pamiętaj też że im mniejsza waga złota tym większa marża względem kursu złota. Bardziej opłacają się sztabki/monety 1 uncjowe, niż np. te sztabki 20g, nie mówiąc o mniejszych.

0

@KrystianR Z tego co mi kumpel mówił te dolary kanadyjskie są świetne z jeszcze innego powodu. Mają na sobie nabity nominał

0

@Bykunn pod względem inwestycyjnym tak jak kolega wyżej szuka, jak sam się informowałem to większej różnicy między nimi patrząc od strony wartości odsprzedażowej niema..Czy to Kurgerandy, czy Wiedeńskie. Dobrze mieć ;)

0

@KrystianR ale ma znaczenie przy przekraczaniu granicy z nimi w razie w ;) masz nabity nominał 50 dolarów więc nie ma znaczenia że jest warta 8 koła, to nadal 50 dolarów

0

@Bykunn odkupię takie 50dolarówki po zawyżonym kursie dolara nawet ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?