La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 660 Culés

6

Walić to, że Ukraińcy mają traumę, to jest akurat najmniej istotna sprawa.
Kilka kilometrów od naszej granicy barbarzyńską wojnę bez żadnych zasad toczy państwo partaczy i idiotów, które dysponuje bronią międzykontynentalną.
Używanie syren w jakichkolwiek okolicznościach innych niż alarm bezpieczeństwa to już jest przesada i wybitny brak odpowiedzialności, użycie jej w sytuacji realnego zagrożenia to już powinien być trybunał stanu dla rządu który wydał takie "polecenie" oraz sąd dla każdego samorządowca który to polecenie wykonał.

2

@Tasde no tak, bo nikt nie ma tv i internetu i nie wie o której i dlaczego planowane były syreny.
Podchwytliwi ruscy pewnie by wykalkulowali, żeby o równej 8:31 bomba spadała w Polsce. Wszyscy Polacy by myśleli, że to rocznica smoleńska, a tak naprawdę to bomba. 200 IQ move.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?