La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1229 Culés

konto usunięte

2

ja rozumiem, że 4-0 z Live to najbardziej bolesna porażka, bo na luzie by tam wjechała potrójna korona i to by było piękne zwieńczenie 10 lat od pierwszej potrójnej korony w 2009, przez drugą w 2015 i trzecią w 2019, ale nie wiem skąd tyle nienawiści do Live tutaj. Ja osobiście nie trawię City, bo są stworzeni za petrodolary, ale lubię Pepa, więc jak wygrają to pół biedy. Z tego samego powodu nie trawię Chelsea a United nie lubię za całokształt, ale Liverpool jest raczej przyjaznym klubem :)

1-1 :))

1

@cris2706 ja nienawidzę Kloppa, Robertsona i TAA, jakby ich nie było to by mogli wygrać :D

konto usunięte

0

@FCB24 Arnold jest kozacki a Kloppa szanuję za robotę jaką robi. Nienawidzę za to Sterlinga, ale to chyba każdy tak ma. Taki angielski Vinicius, nie da się typa lubić.

0

@cris2706 ja Sterlinga lubię bo śmiać mi się chce jak biega :P TAA kozak jest, ale jakoś dla mnie taki bucowaty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?