- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1567 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1567 Culés
0
Grealish to największa panienka w Premier League od czasów pewnego Portugalczyka w United za czasów Fergusona. Tylko tamten gość rozwalił tą ligę a Grealish jest tragiczny. Ale ciekawi mnie skąd wzięło się to przepłacanie za Anglików? Bo Grealish to nie pierwszy przypadek, tam Magłajer kosztował 85 mln a Ben White 60 mln XD Zastanawiam się, dlaczego tak Hiszpanie albo Brazylijczycy nie są przepłacani, tylko Anglicy. Jakby za Hiszpanów tak przepłacali, to taki Pedri dzisiaj by przebił rekord Neymara.
2
@cris2706 nie no, Nani nie był wcale taki slaby
1
@cris2706 Największe pieniądze w Anglii, największa oglądalność - Anglia. Sam sobie odpowiedz
1
@insp1re jeśli chodzi o ligę to tak. Ale nikt za Sergio Roberto nie wołałby 20 mln, tylko dlatego że gra w Barcelonie (a to pewnie Barcelona z Realem ma największą oglądalność na świecie a nie np. jakiś Everton). A gdyby taki S. Roberto był Anglikiem w Evertonie to pewnie z 50 mln by za niego dostali i znalazłby się jakiś Arsenal, który by go wziął
0
@cris2706 wydaje mi się, że ogólnie jako naród maja o sobie duże mniemanie. Patrz przykład przegranego finału anglikow, może trochę z tego powodu?
0
@cris2706 Angole lubią podbijać wartość tego, co swoje.
To u nich taki dyskretny nacjonalizm.
1
@Qba2312 @RosjaninBut też właśnie tak mi się wydaje. Ligę mają rewelacyjną (duża też zasługa w tym pieniędzy, bo gdyby Abramowicz i szejki wpompowali te pieniądze w taką Seville i Valencię i to do La Ligi by nie mieli podjazdu), ale z głową coś nie tak.