La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1302 Culés

1

Trochę spokoju. Zdaję sobie sprawę, że z Cadizem powinno być zwycięstwo, ale ten zespół widocznie nie leży Barcelonie. Czasem tak jest. I najważniejsze, Xavi dopiero układa ten zespół, był moment świetnej gry i wyników, ale z nowym trenerem zazwyczaj taki moment nadchodzi, a później wraca rzeczywistość i uważam, że Xavi ma pomysł, tylko należy pozwolić mu przepracować okres wakacyjny i rozpącząć spokojnie nowy sezon.
Barca walczy o 2-gie miejsce, co jeszcze w grudniu było niedopomyślenia, więc trochę optymizmu.
Jedyne co mnie martwi, to utrata stylu, który Xavi przywrócił. Oglądałem wczoraj mecz i drużyna opierała się głównie na wrzutkach. Nie uważam, żeby wrzutki były złe, ale było ich za dużo, a za mało gry środkiem. A co mi się podoba ostatnio, to oddawanie strzałów z dalszej odległości, zawsze miałem wrażenie, że Barcelonie tego brakowało.
Dotrwać do końca sezonu, załapać się do top 4, raczej będzie, i się cieszyć, że klub wraca na swoje tory.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?