La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1602 Culés

0

Jak Fati wróci na dłużej niż pare meczów, Dembele by został to atak wyglądałby przyzwoicie. Pomocnik się przyda jakiś, Busi już nie dojeżdża i na jego pozycji powinien grać Frenkie. Największy problem to obrona, szczególnie boki. Alba to gra kryminał, na prawej obronie Alves powinien być co najwyżej zmiennikiem, środek wyglada troszkę lepiej ale Pique młodszy nie będzie, jedyny Araujo godny bycia w pierwszej jedenastce klubu który chce walczyć o najwyższe cele.

1

@Qba2312 Zarówno Koeman, jak i Xavi próbowali testować Frenkiego na pozycji Busiego i to nie działa. Alba za to miał naprawdę niezły kawałek sezonu, ale jak chłop gra mecz w mecz po 90 minut to nie dziwne, że czasem nie dojeżdża, tu trzeba zmiennika, co go czasem odciąży.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?