La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1408 Culés

0

Pique tak naprawdę nie obniżył swego uposażenia, ale przełożył je na kolejne lata razem z procentem.


5

@Pilka_jest_okragla Nie wiem co Pique zrobił, ale w zamieszczonym przez ciebie wpisie jest napisane co innego, a mianowicie to, że "Pique obniżył swoją pensję, ale dopiero gdy Messi odszedł".

2

@Pilka_jest_okragla Messi gdyby nie chciał co chwilę podwyżek to by nie musiał odchodzić

6

@Pilka_jest_okragla Patrząc na to jak ten typek gloryfikuję Messiego, to śmiem wątpić w wiarygodność tej informacji.

0

@Worny To prawda, tak brzmi sens tych słów, lecz inne źródła podawały, że tylko ją przełożył i wszystko dostanie na konto, nic nie straci. Poza tym ostanie wydarzenia z taśmami pokazują, trochę mniej kolorowe oblicze Gerarda. Z jakiegoś powodu Leo zerwał relacje z nim.

0

@Pilka_jest_okragla dla mnie cena wypłata Messiego to kosmos . Powinien mieć max 20 mln a nie 40 . A tu Messi 40 mln a następny 20mln . To była przesada podwyższanie cały czas jego wynagrodzenia mimo tego co robił dla nas.

0

@Pilka_jest_okragla Zależy jakie źródła, bo równie dobrze można powiedzieć, że te źródła wiedzą o sytuacji tyle samo co ja. Poza tym samo obniżenie pensji Pique i tak niewiele by dało, doskonale pokazał to przypadek Ferrana, gdzie sporo musieliśmy się nagimnastykować, żeby go zarejestrować, a ogromnych pensji Messiego czy Griezmanna nie było już w klubie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?