La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1150 Culés

konto usunięte

9

John Higgins pokonuje 13:7 Noppona Saengkhama i melduje się w ćwierćfinale Mistrzostw Świata, w których zmierzy się ze zwycięzca pary Lisowski - Robertson


@Kidd @mekston @Colon @macio_944 @JimMorrisonFCB @ranger3120 @Coutinho007 @Bykunn @magister97r @budel17

2

@P33ck team Ronnie O'Sullivan:))

konto usunięte

2

@Piotr,1985 Ja ogólnie team 1992, czyli Osa, Higgins i Marek. Na razie wszystko zgodnie z planem. Oby ktoś z tej trójki zgarnął tytuł

1

@P33ck Higgins pewnie chcialby zeby Lisowski przeszedl dalej - co oczywiscie tez niczego ni zapewnia ale jednak Australijczyk to inny kaliber na papierze. Z Robo bedzie mu ultra ciezko przejsc.

Jesli Robo odpadnie to jednak Osa z dolu powinien wejsc do finalu.

konto usunięte

1

@mekston Ewidentnie Neil mu nie leży. Bingham ależ gniecie Wilsona w 3 sesji, 4:0 na szybko w nieco ponad godzinę. Z Trumpem może być super ofensywne widowisko w ćwierćfinale, uwielbiam styl gry i Judda i Stuarta

1

@P33ck na razie jednostronne mecze 2 rundy.

Jeszcze szansa ze mecz Robo - Lisowski bedzie do ostatniego framea. Najbardziej wyrownany to Selby - Bingtao i ten kluczowy frame 22.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?