La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1033 Culés

12

Jak wygląda ekologia korporacji na przykładzie wyścigów F1.
1. Ogranicz moc silników, żeby pogorszyć widowisko ale masz wtedy mniejsze zużycie i spalanie (bo spalanie i koszt produkcji silnika dla 20 aut to potworne obciążenie dla świata)
2. Zmniejsz ilość kompletów opon na weekend, bo ten jeden zestaw mniej uratuje misie polarne, co z tego że utrudni życie zespołom
3. Dla oglądalności i zysków marketingowych każ wszystkim zespołom z Włoch przewozić cały sprzęt do USA by potem od razu wracać do Hiszpanii, by za pół roku znowu pojechać do USA i Meksyku a jeszcze po drodze z Monako polecieć do Azerbejdżanu by później znowu za Atlantyk do Kanady się wybrać i wrócić do Europy. Czyli innymi słowy spalić kilka tysięcy ton paliwa lotniczego/oleju napędowego do transportowców morskich, żeby zadowolić inwestorów.

konto usunięte

0

@Tasde ja w zwiazku z ekologią chcę, aby ruskie wojsko zostało zdeczołgowane. Ich czołgi palą blisko 500 l/100 km. Czy mogę?

0

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?