La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1004 Culés

0

Odpalam kompa, działa wszystko normalnie i po jakimś czasie zaczyna zamulać, opóźniona reakcja na jakieś działanie (kilku sekundowa). Restart komputera pomaga. Ktoś wie o co może chodzi?

2

@mrboom Uszkodzony RAM albo zasyfiony system. Polecałbym zacząć od memtestów a jak nic nie wykryją to reinstalacja systemu (najlepiej na świeżo, ale można spróbować po prostu samego Windowsa odświeżyć, część aplikacji przestanie działać i trzeba będzie reinstalować, ale zachowasz pliki).

1

@mrboom Wciśnij sobie ctrl alt del, potem wybierz chyba menedżer zadań i będziesz widział jakie jest użycie dysku, pamięci czy procesora. Ewentualnie jaki proces powoduje największe zużycie, a potem sprawdź w google co to za proces.

2

@mrboom Skanowanie antywirem przede wszystkim, później sprawdzenie stanu dysku twardego, możliwe też, że rośnie temperatura i procesor przegrzewa się, wtedy należy zacząć od wymiany pasty.

1

@mrboom Może odpal menedżer zadań i zobacz czy jakiś proces nie przeciąża za mocno komputera, ja miałem jakiś czas temu tak, że jakiś proces systemowy się odpalał i procek cały czas na 80-90%

1

@ŁukaszNidzica @vangoor @maroon @Tasde
dziękuje za odpowiedzi
CCleanerem poczyściłem?
pobrałem Malwarebytes imi coś takiego znalazło PUP.Optional.BundleInstaller
myślęm że to mogło być przyczyną

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?